top of page

BYLINKOVÝ KÚPEĽ

(Z 5 ČÍNSKYCH BYLINIEK)

Vzácne bylinky tejto kombinácie pochádzajú z ďalekej Číny. Z oblasti, ktorá sa stala národnou a prírodnou pamiatkou spájajúca život človeka s biosférou. Vďaka týmto bylinkám si obyvatelia tejto oblasti zachovajú svoje zdravie a mladosť. Po detoxikačnom kúpeli sa svaly uvoľnia, kosti sa regenerujú, telo i duša odpočíva, ľudia kľudne spia a ráno sviežo vstanú. Bylinky prispievajú k predchádzaniu chorôb a podporujú liečenie rôznych chorôb.
Kúpeľ obsahuje špeciálne bylinky a je "elixírom mladosti".
 

Účinky kúpela:
 

- vyčistí hlavné a vedľajšie meridiány
- detoxikuje
- zlepšuje mikrocirkuláciu

Kúpeľ má priaznivé účinky na nasledujúce choroby:
 

- reumu
- obezitu
- na vysoký krvný tlak
- na vysoký cholesterol
- na zvýšené množstvo tukov v krvi
- cukrovku

Kúpeľ trvá približne 20 minút. Po kúpeli sa zrýchľuje látková premena a celé telo sa osvieži. Čerstvé bylinné prípravky zvyšujú prietok krvi a lymfy a tým pádom sa zrýchľuje vylučovanie škodlivých látok. Kúpeľ sa aplikuje bezpečne , účinkuje len z vonka a preto sa nedotýka  tráviaceho systému, neirituje žalúdok a slezinu, nemá žiadne otravné vedľajšie účinky. Jednotlivé bylinky majú  účinok nielen na určitý  problém ale sa dajú rozmanite kombinovať.
 

Rozoznávame 5 druhov liečivých zmesí byliniek:
 

1. zmes - Je vhodná na akné, pigmentové škvrny, silný potný zápach, zápchu
Účinky byliniek môžu byť veľmi priaznivé na hore uvedené problémy a prispievajú k zlepšeniu a zmierneniu týchto stavov: zápal, infekcia, spomalená bunková činnosť, imúnna slabosť, nedostatočná mikrocirkulácia napomáha zachovaniu krásnej a hydratovanej pokožky.
 

2. zmes - Je vhodná na depresiu, nespavosť, búšenie srdca, ospalosť, vrásky
Účinky byliniek môžu byť veľmi priaznivé na hore uvedené problémy a prispievajú k zlepšeniu a zmierneniu týchto stavov: nabitie energiou, obnovenie fyzickej energie, vyhladenie vrások, zvýšenie srdcovej činnosti a uchovanie životnej energie.
 

3. zmes - Je vhodná na stavcové krivdi, reumu, bolesti chrbta, zasekávajúcu cirkuláciu, svalové bolesti
Účinky byliniek môžu byť veľmi priaznivé na hore uvedené problémy a prispievajú k zlepšeniu a zmierneniu týchto stavov: odstránenie bremena z preťažených kostí a šľachy, zlepšenie stavu, kvality a obehu krvi, odstránenie uzlín a zápalu, zmiernenie bolesti kĺbov a kosti.
 

4. zmes - Je vhodná na pravidelnú slabosť, depresiu
Účinky byliniek môžu byť veľmi priaznivé na hore uvedené problémy a prispievajú k zlepšeniu a zmierneniu týchto stavov: zlepšenie rozsiahlej slabosti, posilnenie imunity.
 

5. zmes - Je vhodná na nepravidelnú menštruáciu a jej príznaky, nízke sexuálne libido, výtok, zápalové ochorenia
Účinky byliniek môžu byť veľmi priaznivé na hore uvedené problémy a prispievajú k zlepšeniu a zmierneniu týchto stavov: prerušenie tehotenstva alebo regenerácia po pôrode, napravenie hormonálnej rovnováhy počas klimaxu, tlmenie zápalu, vyčistenie a aktivácia hlavných a vedľajších meridiánov, zvyšovanie krvnej zásoby, odstránenie uzlín. Má omladzujúci a spevňujúci účinok

Cena: 15 €/ 20 min

bottom of page