top of page

DETOXIKAČNÝ PRÍSTROJ BIOENERGIZER

BioEnergizer je detoxikačný kúpeľ, ktorý znovu navodí rovnováhu vášho tela. Efektívne vyrovná pomery medzi kladnými a zápornými iónmi, čo sa prejaví rozptýlením nežiaducich toxínov.


Pozitívne účinky detoxikačného kúpeľa BioEnergiser:
 

• rozptyľuje nežiaduce toxíny
• zaisťuje dostatočnú hydratáciu
• zvyšuje celkovú energiu, fyzické a psychické zdravie a celkový pocit pohody
• zvyšuje cirkuláciu krvi
• alternatívna cesta liečby imunodeficitných (imunitná nedostatočnosť) chorôb
• zvyšuje hladinu energie a odstraňuje opuchy nôh
• zlepšuje kvalitu kože vrátane lymfatických opuchov

 

V priebehu liečby je dôležité piť najmenej 500 ml vody. Dochádza tak k celkovému prečisteniu a urýchleniu lymfatického systému. Všimnite si, že v priebehu liečby sa zmení farba vody. To je úplne normálne. Môžu sa objaviť rôzne farebné zmeny. Väčšina týchto farebných zmien je dôsledkom reakcie medzi aktivačnou náplňou a soľným roztokom. Počas liečby pacient sedí,  nohy má po členky ponorené v detoxikačnom prístroji naplnenom vlažnou vodou a soľou. Kúra trvá 30 minút. Ideálna liečebná kúra je 2-3x za týždeň. Detoxikačnú kúru by mal absolvovať každý aspoň raz ročne.


Po aplikácii s detoxikačným prístrojom budú Vaše chodidlá ošetrené špeciálnym krémom Eulactol, ktorý je veľmi účinný na suchú, popraskanú a zhrubnutú pätu.

 

Čo je detoxikácia?​

Detoxikácia je súčasť každodennej prirodzenej funkcie tela. Eliminácia toxínov a odpadových produktov skrz naše obličky, pečeň, črevá, lymfatické uzliny, pľúca a kožu. Toxíny sa bežne nachádzajú v životnom prostredí. Patria sem hlavne tabakové produkty, alkohol, prísady do jedla, lieky a anestetiká, pesticídy, ťažké kovy a priemyselné splodiny. Pre optimálnu funkciu organizmu je potrebné zbaviť telo týchto toxínov, ktoré poškodzujú imunitný systém a môžu spôsobiť veľa vedľajších efektov ako napr. letargiu (dlhodobý duševný útlm), únavu, bolesti hlavy a migrény, nádchu a chrípku, nekvalitnú kožu, páchnuci dych a pot, problémy s dutinami atď. Dokonca i nedostatok pohybu spôsobuje ukladanie toxínov, kvôli nedostatočnému okysličeniu buniek. Dochádza k celkovej stagnácii prirodzeného procesu detoxikácie.​

bottom of page