top of page

 

Kleopatrin kúpeľ

 

Starovekí Egypťania vedeli, čo je dobré. Ich tisíce rokov staré recepty na uvoľnenie aj povzbudenie tela a mysle dokážu pomôcť aj nám. Do Egypta v skutočnosti nie je ďaleko- v našom wellness centre nájdete jedinečný Kleopatrin kúpeľ. Účinné látky sú výťažky zo sladkého medu  a ruží.

 

   Kleopatrin relaxačný medový kúpeľ:

 

 -Vysoký obsah extraktu zo včelieho vosku a medu je tou najlepšou kombináciou pre                    wellness kúpeľ.

 -Pre svoje vlastnosti je nazývaný elixírom zdravia a dlhovekosti.

 -Výťažky zo včelieho vosku  pomáhajú  pri nachladnutí a podporujú  obranyschopnosť                organizmu, chránia pokožku pred vplyvmi vonkajšieho prostredia  a darujú  okamžite              hladkú a pestovanú  pokožku .

 -Obsahuje železo , selén , vápnik, draslík a množstvo ďalších minerálov .

 

   Cena: 15 €/30 min.

 

Kleopatrin skrášľujúci kúpeľ z ruží :

 

 -Vďaka kombinácii kvalitných prírodných, rastlinných  a éterických olejov z divoko                    rastúcich ruží si môžete vychutnať naozaj upokojujúci a uvoľňujúci zážitok plný vôni                rozkvitnutých ružových  kríkov, ktorému sa údajne oddávala aj niekoľkokrát  denne                  preslávená kráľovná Egypta Kleopatra.

 -Vôňa ruží je nezameniteľná, ktorá pohladí Vaše zmysly a omamná aróma vás uvedie do            kvitnúcej letnej prírody.

 -Ružový kúpeľ regeneruje vrchnú vrstvu pokožky, odstraňuje pigmentové fľaky, zmierňuje        jazvy a zápaly, pôsobí proti vráskam, upokojí podráždenú pokožku.

 

Cena: 15 €/30 min.

bottom of page