top of page

MASÁŽ OČÍ S PRÍSTROJOM iSEE-360

Súčasný životný štýl prináša do nášho života veľké množstvo stresu a zaťaženia, ktoré neblaho pôsobí na naše zdravie a imunitu. Predovšetkým pre naše oči, nadmerne využívané pri celodennej práci pri počítači a činnostiach ako je čítanie, písanie, či rysovanie, je odpočinok a relaxácia veľmi dôležitá. Preto je tu náš masážny prístroj na uvoľnenie svalstva okolo očí iSEE-360, ktorý vám zabezpečí zdravotnú starostlivosť o váš zrak a tým tiež dopomôže celkovému odpočinku a relaxácii mysle. Prístroj iSEE-360 vás zbaví únavy, bolestí hlavy z prepracovanosti a dopraje vašim očiam a okolitému svalstvu úľavu pomocou bohatej  škály masáží, vibrácií a zahrievania so sprievodom relaxačnej hudby.

Pravidelným používaním prístroja iSEE-360, ktorý využíva moderné efektívne technológie, budete svoj zrak preventívne chrániť pred poškodením akým je krátkozrakosť, tupozrakosť a zmeny optickej očnej osy. Váš zrak, ktorý je najvyužívanejším a najdôležitejším ľudským vnemom, tak zostane dlho zdravý a odolný voči negatívnemu vonkajšiemu pôsobeniu okolitého prostredia.

Zlepšuje krvný obeh očí, relaxáciu očí a mozgu, podporuje metabolizmus a udržiava prirodzene zdravý zrak. Prístroj rovnako využíva škálu relaxačnej hudby, mozgovú vlnovú hudbu a prírodnú hudbu na doplnenie aktivácie vašich buniek oka a mozgu.
Ďalšia technológia infračerveného tepla aktivuje ožarované bunky, spôsobuje ich vibrácie a posilňuje schopnosť regenerácie tkanív.

Prístroj je určený ľuďom:
 

• ktorí svoje oči využívajú väčšinu času pri práci; vrátane počítačových programátorov, účtovníkov, dizajnérov a inžinierov
• trpiacim krátkozrakosťou, tupozrakosťou, zdanlivou tupozrakosťou a astigmatizmom (vrátane študentov a žiakov)
• trpiacim vráskami, vačkami a kruhmi pod očami, spôsobenými únavou a nedostatočným krvným obehom
• tým starším, trpiacim nespavosťou, bolesťami hlavy a stareckou ďalekozrakosťou (presbyopia)

Priaznivé účinky masážneho prístroja iSEE-360:
 

• Dopraje úplnú relaxáciu a uvoľnenie očí, očných svalov a mysle
• Preventívne pôsobí proti poškodeniu zraku
• Využitie najmodernejšej technológie ako je infračervené svetlo alebo 3-D magnetické pole


V našom centre masážny prístroj doporučujeme využívať ako doplnkovú procedúru:
 

• pri masáži
• pri oxygenoterapii

bottom of page