top of page

ŠPECIÁLNE MASÁŽE

Lymfodrenáž


Ide o jemnú techniku, časovo náročnú, ktorá má za úlohu podporiť a posilniť dosiaľ zachovanú resorpčnú a transportnú funkciu lymfatického systému. Zlepšuje resorpciu lymfy, podporuje motoriku stimuláciou automatických kontrakcií. Posúva lymfu a uvoľňuje počínajúce fibrózne zmeny v prípade chronických opuchov.
Je jediný  fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Prietok lymfy sa zrýchľuje s telesnou aktivitou, telo sa týmto spôsobom očistí od odpadových produktov látkovej výmeny, čo je predpokladom dobrého zdravia. Pomocou tejto techniky možno zbaviť telo opuchov, posilniť imunitu, odstrániť zdravotné problémy, ktorým by klasická športovo - rekondičná masáž uškodila. Po lymfodrenážnej masáži sa lepšie hoja operačné rany, dochádza k odľahčeniu preťažených dolných končatín.
 

Ručná lymfodrenáž  je časovo , fyzicky aj finančne veľmi náročná preto Vám v našom centre odporúčame aj strojovú lymfodrenážnu masáž s naším špičkovým prístrojom.  Prístrojovú masáž je podľa Vašich požiadaviek možné doplniť ručnou lymfodrenážnou masážou partií tela, ktoré neboli ošetrené s lymfodrenážným prístrojom. Ručná lymfodrenážna masáž môže trvať až 4 hodiny.

Cena: 12 €/ 50 min

bottom of page