top of page

ZÁBALY

Čokoládový zábal
 

Neverili by ste, aké zázraky dokáže vykúzliť čokoláda! Mimo toho, že je to „sladké pokušenie“, veľmi dobre chutí, no má aj radu dobrých vlastností. Kakao ochraňuje náš organizmus pred srdcovocievnymi ochoreniami, podporuje krvný obeh, zabraňuje krvným zrazeninám, zlepšuje elasticitu ciev, ktoré môžu takto efektívnejšie reagovať na zmeny toku krvi, znižuje krvný tlak alebo riziko infarktu. Čokoláda obsahuje zložku kakaa, ktorá pozitívne pôsobí na hojenie rán a redukciu vrások, je plná vitamínov, minerálov a antioxidantov. Látky, ktoré čokoláda obsahuje, nám navodzujú dobrú náladu, pôsobia upokojujúco a podporujú koncentráciu, podnecujú rast buniek, majú omladzujúci účinok a našu pleť chránia zvnútra aj z vonka. Sušená srvátka, ktorá sa pridáva do 100% kakaového prášku obsahuje množstvo kvalitných bielkovín, ktoré podporujú tvorbu kolagénu, minerálov, ktoré zbavujú organizmus škodlivých látok a zaisťujú, aby bolo v bunkách dostatočné množstvo tekutiny a obsahuje aj množstvo vitamínov. Čokoládová procedúra prináša kvalitnú starostlivosť o pokožku celého tela, významne ju tonizuje a vyhladzuje. Výrazným spôsobom upravuje vzhľad pokožky a celulitídu.

Cena: 20 €/ 55 min

Obsahuje: infrasuna (20 min) resp. samopeeling s bylinnou masážnou soľou (50 g) + čokoládový zábal celotelový + relaxácia (20 min) + sprcha + rýchlomasáž s čokoládovým krémom (10 min)

Bahenný zábal z mŕtveho mora
 

Bahno z Mŕtveho mora je špecialitkou, ktorá prinavráti vašej pokožke sviežosť, vitalitu a krásu - najlepšie je, že s takmer okamžitým účinkom.
Silná koncentrácia soli v Mŕtvom mori dodáva vode jej liečivé účinky – napokon slanosť Mŕtveho mora je desaťnásobná v porovnaní s bežnou slanou morskou vodou, akú poznáme z letných prímorských dovoleniek.
Relaxačný, vyživujúci a spevňujúci telový bahenný zábal na báze prírodných minerálov z Mŕtveho mora, kolagénu a zmesi relaxačných aromaterapických olejov má nepredstaviteľné blahodarné účinky. Doporučujeme pre celkovú relaxáciu a spevnenie pokožky s okamžitým výsledkom.​

Cena: 20 €/ 60 min​

Obsahuje: infrasauna (20 min) resp. samopeeling s bylinnou masážnou soľou (50 g) + bahenný zábal celotelový + relaxácia (20 min) + sprcha + suchý zábal (15 min)

 

Anti-celulitídový škoricový  zábal​

 

Škoricové zábaly uvoľnia nielen vnútorné napätie a stimulujú krvný obeh, ale výrazne zvýšia spaľovanie podkožného tuku a spevnia vašu pokožku a celú postavu.
Príjemne voňavý škoricový zábal rozprúdi lymfu a rozbije tukové bunky. Výsledkom je zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá je postihnutá celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami. Po absolvovaní kúry je potrebné krém nechať pôsobiť aspoň 6 hodín bez umytia aby sa účinok predĺžil. Intenzita opakovania závisí od požadovaného výsledku a počiatočného stupňa celulitídy. Pri intenzívnom ošetrení je vhodná aplikácia zábalu 1-2 krát do týždňa. Celá kúra by pri intenzívnom ošetrení mala trvať 4-6 týždňov.

 

Účinky zábalu:

 

- výrazné spevnenie tela
- viditeľné zmenšenie celulitídy
- urýchľuje spaľovanie tukov
- zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky, zjemňuje pokožku tela
- zlepšuje prekrvenie pokožky
- detoxikácia

Cena: 25 €/ 90 min

Obsahuje: infrasauna (20 min) alebo celotelový peeling+ miestny  zábal + relaxácia (40 min) + rýchlomasáž (10 min)

Tradičný čínský zábal z 5 byliniek
 

Vzácne bylinky tejto kombinácie pochádzajú z ďalekej Číny. Z oblasti, ktorá sa stala národnou a prírodnou pamiatkou spájajúca život človeka s biosférou. Vďaka týmto bylinkám si obyvatelia tejto oblasti zachovajú svoje zdravie a mladosť. Po detoxikačnom kúpeli sa svaly uvoľnia, kosti sa regenerujú, telo i duša odpočíva, ľudia kľudne spia a ráno sviežo vstanú. Bylinky prispievajú k predchádzaniu chorôb a podporujú liečenie rôznych chorôb.
Zábal obsahuje špeciálne bylinky a je "elixírom mladosti".

Účinky zábalu:
 

- vyčistí hlavné a vedľajšie meridiány
- detoxikuje
- zlepšuje mikrocirkuláciu

Zábal má priaznivé účinky na nasledujúce choroby:
 

- reumu
- obezitu
- na vysoký krvný tlak
- na vysoký cholesterol
- na zvýšené množstvo tukov v krvi
- cukrovku

Cena: 20 €/ 70 min

Obsahuje: infrasauna (20 min) resp. samopeeling s bylinnou masážnou soľou (50 g) + celotelový zábal + relaxácia   (40 min) + sprcha

bottom of page